מעוניינים להשקיע 100 אלף שקל? – זו ההזדמנות המושלמת עבורכם

במציאות הכלכלית של היום, אם הצלחתם לחסוך בעמל רב 100 אלף שקל, קיבלתם את הסכום במתנה או בירושה, כדאי שתבחנו לעומק את אפשרויות ההשקעה בנדל"ן העומדות לרשותכם. זאת, מאחר שהשקעה נכונה ומושכלת, גם בסכום שנחשב נמוך יחסית, היא השקעה כדאית ויעילה שתניב לכם בעתיד רווחים כלכליים גבוהים. כך, אחת מאפשרויות ההשקעה הטובות והמומלצות כיום בשוק, היא לרכוש קרקע חקלאית המיועדת להפשרה למגורים, במסגרת פרויקט איכותי במיקום מרכזי ואסטרטגי. מדובר על השקעה כדאית בעלת פוטנציאל השבחה לטווח הרחוק, שכן לאחר שינוי הייעוד של הקרקע, ערכה יעלה משמעותית ואתם תיהנו מרווחים גבוהים. אין ספק, שאפשרות זו עדיפה בהרבה מאשר להפקיד את הכסף בתכוניות חסכון עם ריבית נמוכה בבנק, לרכוש דירה קטנה בפריפריה, להשקיע בשוק ההון או בקרנות נדל"ן פרטיות.

 

דרך ההשקעה המומלצת – קרקע חקלאית

יוקר המחייה בישראל ועליית מחירי הדירות בשוק הנדל"ן, מקשים על זוגות צעירים, יחידים ומשפחות עם ילדים להגשים את חלומם ולרכוש לעצמם בית מגורים. שכן, לשם כך עליהם לגייס הון התחלתי גבוה, להראות יציבות כלכלית ולהיות בעלי אמצעים כספיים. זו הסיבה לכך, שמהלך השנים האחרונות, החלו לצבור תאוצה חלופות השקעה אטרקטיביות וזולות לטווח בינוני עד ארוך, ביניהן רכישת קרקע חקלאית המיועדת להפשרה לבנייה למגורים.

המדובר בדרך השקעה פופולרית, באמצעותה ניתן לנצל בצורה מיטבית ויעילה סכום של 100 אלף שקל, לקבל בעתיד תשואה גבוהה וליהנות בעוד מספר שנים ממגורים בפרויקט ייחודי, מקסים ואיכותי דוגמת אורות בדורות.

כאשר אתם בוחרים לרכוש קרקע חקלאית המיועדת להפשרה, אתם נהנים ממחיר קנייה נמוך משמעותי ביחס למחירי השוק, משום שייעוד הקרקע מוגדר לחקלאות בלבד. לאחר השלמת תהליך שינוי הייעוד של הקרקע ואכלוס הפרויקט, ערכה של הקרקע עולה מיד ובעתיד אתם תוכלו ליהנות מאחוזי תשואה גבוהים של מאות אחוזים אם תחליטו למכור את הדירה.

חשוב להדגיש, שקרקע חקלאית היא נכס אטרקטיבי, זול וקבוע, שרק הולך ומשביח את עצמו עם השנים, עם סיכונים מזעריים, שאידיאלי למי שיש לו סכום כסף מסוים ומוגבל. כמו כן, זו אופציה טובה למי שמחפש דרך קלה ורווחית להשקעה שאינה בעלת תשואה מיידית, אולם במחיר נמוך ובלי צורך להבין לעומק את התחום או לדאוג לכל הבירוקרטיה הארוכה והמתישה.

לאחר שהחלטתם שאתם רוצים להשקיע את הכסף שלכם בקניית קרקע חקלאית, חשוב שתבחנו בקפידה את האזור הגיאוגרפי ואת תנאי הפרויקט הספציפי. כחלק מכך, חשוב לבקר פיזית בשטח, לראות את תוכניות המתאר, להבין את לוח הזמנים הצפוי להפשרה, האם יש כוונה לפתח את הקרקע באופן שעלול לסכל את הפרויקט, האם יש פארקים, שמורות טבע או אמצעי תחבורה מרכזיים בקרבת המקום וכדומה. כמו כן, חשוב להתרשם מהמקצועיות, הניסיון והמוניטין של החברה המבצעת את הפרויקט.

ההשקעה מומלצת בקרקע חקלאית

אורות בדורות – פרויקט המגורים בשבילכם

רכישת קרקע חקלאית בפרויקט אורות בדורות שבתוך העיר דורות עילית, זו ההזדמנות המושלמת בראש ובראשונה עבורכם, בני המגזר הדתי – לאומי לנצל את סכום הכסף שיש לכם בצורה מיטבית ולרכוש נכס למגורים במרכז הארץ, בנוף פסטורלי, באווירה קהילתית שלווה ומשפחתית ולגור ברמת חיים גבוהה. המטרה של הפרויקט היא לתת פתרון לביקוש הגבוה לדירות, בפרט לאוכלוסייה הדתית – לאומית, כאשר הצפי להפשרת הקרקעות הינו 5 עד 8 שנים.

כאשר אתם בוחרים להשקיע בקרקע חקלאית באורות בדורות, שזו מצווה לכשעצמה, אתם נהנים ממחיר קנייה נמוך, צפי תשואה של מאות אחוזים, מיקום מרכזי בצד המזרחי של גוש דן, רק רבע שעה מצומת מורשה, נוף פסטורלי ומרגיע, חיים בקהילה משותפת, באחווה וברעות ודואגים לעתיד הכלכלי של ילדיכם.

 

מהרו – שלא תפספסו את ההזדמנות

השקעה בפרויקט המגורים הייחודי והאיכותי אורות בדורות, היא אפשרות כדאית ומשתלמת ביותר לניצול כספכם. על ביצוע הפרויקט אחראית חברה מנוסה ומקצועית, שתלווה אתכם לכל אורך הדרך ותתאים לכם את מסלולה השקעה הטוב ביותר עבורכם.

כמו כל דבר אחר טוב בחיים, גם ברכישת קרקע בפרויקט אורות בדורות אנו ממליצים לכם לא לחכות אלא לנצל בהקדם האפשרי את הפוטנציאל האדיר שיש בו, הן מבחינה כלכלית לעתיד והן מבחינת איכות החיים בקהילה משפחתית ובאווירה נעימה.

שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
ההזדמנות שלך להשקעה נבונה!
94,000 ₪ ל-100 מ"ר
השקעה 100 אלף שקל

תוכן עניינים

לוגו אורות בדורות

רוצים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השקעה בקרקע החל מ-94,000 ש"ח