איך להימנע מטעויות ולבצע השקעה נכונה

כשמדובר בכסף שלנו אנחנו משתדלים לפעול בחוכמה, לקבל החלטות מושכלות ומבוססות ולא לנהוג בפזיזות. ישנן כמה סוגיות שכדאי לקחת בחשבון כשחושבים על השקעה בנדל”ן. טעויות ללמוד מהן, המאמר הבא.

למה לשים לב לפני שאני משקיע?

עמלת תיווך- חשוב להבין שהמתווך פועל לפי מה שאתם אומרים לו, אם כל מה שמניע אתכם הוא חיסכון הוא יחפש עבורכם את העסקאות הזולות ביותר ולאו דווקא הטובות ביותר. עמלת התיווך הופכת להיות חסרת משמעות ברגע שביצעם השקעה נכונה ורווחית והיא מניבה תשואות, אל תפחדו מהמתווך, תבחרו מישהו מנוסה ואמין ותסמכו עליו שיציע לכם את ההצעות הטובות ביותר.

מסמכי תיק בניין – חשוב לזכור לבצע את כל הבדיקות האפשריות כשמתכננים להשקיע בנכס, במיוחד בנכס בנוי. לכל נכס ישנו תיק בניין המכיל אל כל האינפורמציה הרלוונטית לרוכשים כולל צווי הריסה, חריגות בניה ומידע נוסף שעלול להשפיע על שווי בנכס בעתיד. חשוב מאוד לבצע בדיקה מקיפה ולוודא שכל המידע גלוי ושקוף ושאינכם מקבלים חתול בשק.

טעויות בהשקעה

נכס להשקעה לעומת נכס למגורים – חשוב לזכור שכאשר מחפשים נכס להשקעה מדובר בעסקה כלכלית, על המשקיע לא להיות מעורב רגשית יותר מדי בפרוייקט ולחשוב נטו על הפן הכלכלי. משקיעים יכולים להיות מעורבים יתר על המידה בתהליך הבנייה או השיפוץ כאילו הם עצמם הולכים להתגורר שם – אם זה לא המצב עליכם להתרחק רגשית ולחשוב רווחית.

שיפוצים – חשוב לקחת בחשבון שהשקעה בנכס קיים יכולה לדרוש שיפוצים וזה צריך להיכלל בשיקולים הכלכליים. חשוב לא להגזים בשיפוצים אך גם לא להמעיט, חשוב לייצר איזון בין ההשקעה לרווח שהיא תוכל להניב וכדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע.

איך אדע אם קיבלתי החלטה נכונה?

חשוב להתייעץ עם גורמי מקצוע ולבצע מחקר ראוי, לא תרצה לקבל החלטה שגויה רק כי פעלת בפזיזות, בכל זאת מדובר בכסף שלך. מנגד, לא צריך להיות חשדן ולאבד הזדמנויות מוצלחות רק כי היססת. ברגע שתבצע את הבדיקה הנכונה, תתייעץ עם אנשי המקצוע הרלוונטיים ותחשב סיכונים תוכל להגיע להחלטה נכונה ובתקווה להשקיע בפרוייקט רווחי ומשמעותי עבור עתידך ועתיד משפחתך.

 

איך לחשב עלויות?

ישנם מסלולי השקעה רבים ומגוונים ולכל אחד מתאים מסלול שונה. גם פה חשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע או עם משקיעים אחרים, להבין מה המסלול הטוב יותר עבורך, לקחת בחשבון את כל ההוצאות הנלוות למצוא את העסקה המשתלמת ביותר עבורך, בין אם מדובר בהשקעה בפרוייקט קיים או בקרקע חקלאית.

איפה כדאי לי להשקיע?

השקעה בקרקע חקלאית מהווה ההשקעה בעלת פוטנציאל הרווח הגדול ביותר, ברגע שהקרקע מופשרת היחס בין ההשקעה לרווח יכול להיות בפער של מאות אחוזים. פרוייקט אורות בדורות הוא פרוייקט שעתיד להיבנות בסמוך לגוש דן. הוא יושב על קרקע חקלאית שעתידה להיות מופשרת לבנייה, הפרוייקט נתמך על ידי נבחרי ציבור רבים ובעצם יוקם בתמיכת הממשלה מה שמהווה זרז משמעותי לתהליך. שכונת אורות בדורות עתידה להיות שכונה קהילתית דתית לאומית שתנהל חיי קהילה בהתאם לצביון הציונות הדתית, השקעה בפרוייקט תהווה רשת ביטחון רווחית ומשמעותית עבור משפחות המזדהות עם הקהילה הדתית לאומית.

שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
דלים לפעול בחוכמה, לקבל החלטות מושכלות ומבוססות ולא לנהוג בפזיזות. ישנן כמה סוגיות שכדאי לקחת בחשבון
אין כמעט עוררין על כך שצריך להשקיע את הכסף במקום כלשהו, ולא להניח לו לשכב בבנק. שאלה שחוזרת הרבה היא איפה להשקיע כסף?
היטל השבחה, או מס השבחה, הוא מס שהמדינה גובה בעד השיפור באיכות הנכס. כשמדובר בהשקעות בקרקע חקלאית
נדל”ן או מניות? איזה משני אפיקי ההשקעה הנפוצים ביותר הוא המשתלם יותר? בחירה מושכלת היא אכן אפשרית, במיוחד כשיש הזדמנויות יוצאות דופן שכדאי להכיר.
אפיקי השקעה משתלמים ומפתים מושכים רבים למשוך את כספי הפנסיה שלהם. האם זה כדאי? ומהם הסיכונים?
אחד מהצעדים המשתלמים ביותר שאנו יכולים לנקוט כשאנו מדברים על השקעות נדל”ן מניבות ומשתלמות, הוא לרכוש קרקע חקלאית למטרות הפשרה.
על מנת להצליח לייעד פרויקטים לכלל המגזרים והאוכלוסיות בישראל, נדרשים פעמים רבות פתרונות יצירתיים.
השקעות בנדל”ן מניב נתפסות בציבור כעסק לעשירים בלבד. האמת היא, שכמעט כל אחד יכול להיכנס להשקעה בתחום הנדל”ן, ולהפיק הכנסה נוספת מהצד על ידי השכרה או שימוש בשטח.
ניתן להשקיע כספים כמעט בכל מדינה על פני הגלובוס. ההזדמנויות הבלתי נגמרות, מקשות על משקיעים רבים להחליט היכן לשים את כספם
השקעה בנדל”ן בקרקע המיועדת למגורים גבוהה מהשקעה בקרקע חקלאית לא מופשרת. המחירים של קרקעות למגורים גבוהים מאוד אז איך ניתן להשקיע ומה הם סוגי קרקעות הקיימות
האם קרקע למכירה בישראל עדיין יכולה להוביל לתשואה גבוהה ורווחים אטרקטיביים? התשובה היא כמובן – תלוי איזו קרקע.
רכישת קרקע חקלאית היא השקעה ממנה קצרו רבים את הפירות המשובחים, אך מאידך נשארו אחרים עם חלקת קרקע ששוכבת כאבן שאין לה הופכין. פרויקט ‘אורות בדורות’ מבית ‘דורות עילית’ משאיר בתמונה את חברת הניהול שפועלת במרץ לקידום הפרויקט, תכנונו והפשרתו, מה שהופך את ההשקעה לכדאית מאי פעם
הבוקר הושקה תכנית מפלגת ‘ימינה’ להוזלת מחירי הדיור. על פי התכנון, חצי מיליון ישראלים יתגוררו במערב השומרון. יו״ר הרשימה, איילת שקד: ״ה”קסמים” השונים שראינו בשנים האחרונות – פשוט לא עובדים. הפתרון מבוסס על היגיון ועל כלכלה נכונה
ההזדמנות שלך להשקעה נבונה!
135,000 ₪ ל-100 מ"ר
לוגו אורות בדורות
רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השקעה בקרקע החל מ-135,000 ש”ח

לוגו אורות בדורות
רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השקעה בקרקע החל מ-135,000 ש”ח