קרקעות למכירה האם זה כדי?

האם קרקע למכירה בישראל עדיין יכולה להוביל לתשואה גבוהה ורווחים אטרקטיביים? התשובה היא כמובן – תלוי איזו קרקע. השקעה מן הסוג הזה דורשת ממך להכין שיעורי בית. בין היתר, כדאי לך להכיר אפשרות שבעבר נחשבה לספקולטיבית, אבל עם השינויים הטכנולוגיים הפכה להיות קורצת במיוחד: קרקעות חקלאיות כבר לא ממש נחוצות באותם ההיקפים, ועתידות להיות מופשרות לבנייה.

האם זה הזמן להתחיל ללמוד מה ההבדל בין השקעה בקרקע חקלאית פרטית לבין הקרקעות החקלאיות שעל שם המדינה – ומה המשמעות של קרקע פרטית בטאבו? אולי, אבל החדשות הטובות הן שפרויקט אורות בדורות עם קרקע חקלאית במרכז שנמצאת במרחק 15 דקות נסיעה מגוש דן פותר עבורך חלק גדול מהדילמות.

אז אם ברצונך ליהנות מהתשואה הגבוהה שמציעות קרקעות חקלאיות למכירה ואף פעם לא ידעת מאיפה להתחיל, הגעת למקום הנכון.  ריכזנו עבורך את כל המידע שעליך להביא בחשבון כדי לעשות את הצעד הראשון.

רוצה לשוחח עמנו ולקבל פרטים נוספים במקום לקרוא?

נציגינו ממתינים לפנייתך כעת – בלחיצה כאן!

קרקע חקלאית

ראשית, למה לקנות קרקע?

קרקע למכירה היא אפיק השקעה רווחי בגלל אפשרויות השימוש הרבות ופוטנציאל ההשבחה הגדול. במילים אחרות, זהו נכס שהערך הכספי שלו עולה עם השנים בגלל התחזקות שוק הנדל”ן גם בלי אף מעורבות מצדך – או משהו שבאפשרותך לממש באמצעות בנייה בכל רגע נתון על מנת לצאת עם רווחים גדולים.

מטבע הדברים, כדאי לקנות קרקע גם בשביל לנצל אותה לבנייה של נכסים שונים כמו מגורים, תעשייה ומסחר. לחילופין, באפשרותך להרוויח סכומי כסף גבוהים כל חודש בחודשו באמצעות השכרת הנכסים. במילים אחרות, הקרקע היא שלך ולכן כל מה שקורה עליה שווה לך כסף.

 

הבדלים בין סוגי קרקעות למכירה

בתהליך חיפוש אחר קרקע במרכז צריך להבין שיש הבדל בין קרקעות פרטיות וחקלאיות. בישראל, קרקעות למכירה שנמצאות בבעלות פרטית למשל מהוות כ-7% מסך הקרקעות בארץ. עם זאת, הן מחולקות לקרקעות לבנייה, קרקעות חקלאיות וקרקעות מופשרות ולכל אחת מהן ייעודי ספציפי.

 

כשמדובר על מגרשים למכירה – הייעוד חשוב לא פחות מהמיקום

האמת שזה פשוט מכפי שנראה לך: קרקעות לבנייה משמשות למגורים, תעשייה, מסחר ותיירות, בעוד קרקעות חקלאיות מיועדות לגידולים חקלאיים. לשם השוואה, קרקעות מופשרות הן קרקעות חקלאיות שהייעוד שלהן השתנה – ולכן אפשר להשתמש בהן למגורים, תעשייה, תחבורה, מסחר ועוד.

 

בעשור הנוכחי – קרקע חקלאית למכירה היא הזדמנות חד פעמית

הנקודה היא שמבין כל האפשרויות שעל הפרק – זו שהכי נכונה עבור משקיעים רבים היא רכישת קרקע חקלאית. כיוון שרוב הקרקעות למכירה הללו ממילא יעברו תהליך הפשרה ושינוי ייעוד לבנייה – ומשום שמחיר הקנייה שלהן נמוך משמעות ממחיר השוק של קרקעות המיועדות לבנייה. כך שלמעשה מדובר עבור ישראלים רבים בהזדמנות השקעת נדל”ן יוצאת דופן בכדאיותה.

חשוב להבין: המחיר של קרקע חקלאית נמוך בעשרות אחוזים מקרקעות מופשרות ומקרקעות שמיעודות לבנייה ובטח שהוא אטרקטיבי יותר בהשוואה לקניית בית למגורים או דירה להשקעה. לצד מחיר הקנייה הזול הזה, המשמעות מבחינתך היא אחוז השבחה של 100%-300% מיד עם סיומו של תהליך ההפשרה ושינוי הייעוד.

אז נכון, מדובר על השקעה לטווח ארוך. אבל מצד שני, בפרויקט אורות בדורות מחכה לך היצע רחב של קרקעות למכירה במיקום אטרקטיבי ותנאי מימון נוחים ומשתלמים במיוחד. מי צריך יותר מזה?

 

קרקעות חקלאיות למכירה פותחות אפשרויות עבור משקיעים בכל הגדלים

רשימת היתרונות אפילו לא נגמרת כאן. בראש ובראשונה, רכישת אדמה חקלאית למכירה הייתה בעבר פריבילגיה של בעלי הון בלבד – אבל עכשיו זה לא ככה. עם פרויקט נגיש ומבטיח כמו אורות בדורות, באפשרותך להשיג קרקע למכירה חקלאית במרכז ולהרוויח במועד מאוחר יותר מהתשואה על מכירת נכס אקסקלוסיבי.

נוסף על כך, מגרש לבניה כמו זה שיש בפרויקט מתאים כמעט לכל סדר גודל של השקעה. בזכות הפרויקט, כבר לא צריך לפתוח תכנית חיסכון על מנת לקנות אדמות חקלאיות – וניתן להמשיך וליישב את הארץ עם פרויקטים לבניה על מגרש חקלאי בעל אחוזי תשואה פוטנציאליים גבוהים במיוחד.

 

אדמות חקלאיות למכירה – הביקוש והמיקום סוף סוף נפגשים

מובן שכמו בכל עסקת נדל”ן, גם כשמדבר על רכישת קרקעות חקלאיות קיימת אי ודאות מסוימת – אבל במקרה זה מתלווה לסיכון גם אפיק רווח משמעותי יותר מכל אלטרנטיבה בעולם הנדל”ן.

  • בפרויקט אורות בדורות, הסיכון הוא נמוך מאוד – כי כבר יש תכניות ברורות והתגייסות של נבחרי ציבור מכל הקשת הפוליטית לטובת המהלך. יתרה מזאת, באפשרותך לקבל נתונים מדויקים על הקרקע ולבצע את כל הבדיקות טרם הרכישה.
  • בדיקת הסטטוס הרישומי והתכנוני של הקרקע בתכניות המתאר תאפשר לך לוודא שהיא רשומה כקרקע המיועדת לשינוי ייעוד. בהמשך, זו רק החלטה שלך איך להפיק ממנה את מלוא הפוטנציאל: האם באמצעות מבנים למגורים, הקמת בתים להשכרה או פשוט לעשות אקזיט מיד לאחר ההפשרה.
  • מגרשים חקלאיים שנמצאים במרכז הארץ מקטינים עבורך עוד יותר את הסיכון. היות שבאזור הזה יש ביקוש עצום למגורים שלא עומד להיעלם, כל שנותר לך ליהנות מיתרונות גוש דן והמרכז זה למצוא קרקע פרטית למכירה – או ללכת על בטוח עם קרקעות חקלאיות שעומדות לפני שינוי ייעוד.

פרויקט אורות בדורות מוכיח שתשואה בטאבו היא לא פנטזיה. אנו מציעים לך ללמוד לעומק את הנושא של שטחים חקלאיים למכירה ומזמינים אותך להצטרף למי שכבר יש לו תכניות ברורות על מגרשים לבניה במרכז הארץ. עם מחיר גמיש על מגרש גדול, אלו קרקעות לבנייה שתפורות לאינטרסים שלך.

קרקע שהופשרה לא תחזור לייעודה כקרקע חקלאית, והיצע הקרקעות במדינה – מוגבל. רוצה לקבל פרטים נוספים אודות מגרש חקלאי למכירה בהזדמנות שבאמת לא תחזור? לחיצה אחת כאן ונגשים לך את החלום לקרקע על שמך – עם אפשרויות התשואה שחיפשת!

שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
אין כמעט עוררין על כך שצריך להשקיע את הכסף במקום כלשהו, ולא להניח לו לשכב בבנק. שאלה שחוזרת הרבה היא איפה להשקיע כסף?
היטל השבחה, או מס השבחה, הוא מס שהמדינה גובה בעד השיפור באיכות הנכס. כשמדובר בהשקעות בקרקע חקלאית
נדל”ן או מניות? איזה משני אפיקי ההשקעה הנפוצים ביותר הוא המשתלם יותר? בחירה מושכלת היא אכן אפשרית, במיוחד כשיש הזדמנויות יוצאות דופן שכדאי להכיר.
אפיקי השקעה משתלמים ומפתים מושכים רבים למשוך את כספי הפנסיה שלהם. האם זה כדאי? ומהם הסיכונים?
אחד מהצעדים המשתלמים ביותר שאנו יכולים לנקוט כשאנו מדברים על השקעות נדל”ן מניבות ומשתלמות, הוא לרכוש קרקע חקלאית למטרות הפשרה.
על מנת להצליח לייעד פרויקטים לכלל המגזרים והאוכלוסיות בישראל, נדרשים פעמים רבות פתרונות יצירתיים.
השקעות בנדל”ן מניב נתפסות בציבור כעסק לעשירים בלבד. האמת היא, שכמעט כל אחד יכול להיכנס להשקעה בתחום הנדל”ן, ולהפיק הכנסה נוספת מהצד על ידי השכרה או שימוש בשטח.
ניתן להשקיע כספים כמעט בכל מדינה על פני הגלובוס. ההזדמנויות הבלתי נגמרות, מקשות על משקיעים רבים להחליט היכן לשים את כספם
השקעה בנדל”ן בקרקע המיועדת למגורים גבוהה מהשקעה בקרקע חקלאית לא מופשרת. המחירים של קרקעות למגורים גבוהים מאוד אז איך ניתן להשקיע ומה הם סוגי קרקעות הקיימות
האם קרקע למכירה בישראל עדיין יכולה להוביל לתשואה גבוהה ורווחים אטרקטיביים? התשובה היא כמובן – תלוי איזו קרקע.
רכישת קרקע חקלאית היא השקעה ממנה קצרו רבים את הפירות המשובחים, אך מאידך נשארו אחרים עם חלקת קרקע ששוכבת כאבן שאין לה הופכין. פרויקט ‘אורות בדורות’ מבית ‘דורות עילית’ משאיר בתמונה את חברת הניהול שפועלת במרץ לקידום הפרויקט, תכנונו והפשרתו, מה שהופך את ההשקעה לכדאית מאי פעם
הבוקר הושקה תכנית מפלגת ‘ימינה’ להוזלת מחירי הדיור. על פי התכנון, חצי מיליון ישראלים יתגוררו במערב השומרון. יו״ר הרשימה, איילת שקד: ״ה”קסמים” השונים שראינו בשנים האחרונות – פשוט לא עובדים. הפתרון מבוסס על היגיון ועל כלכלה נכונה
ההזדמנות שלך להשקעה נבונה!
94,000 ₪ ל-100 מ"ר
לוגו אורות בדורות
רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השקעה בקרקע החל מ-94,000 ש”ח

לוגו אורות בדורות
רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השקעה בקרקע החל מ-94,000 ש”ח