השקעה בנדל"ן עם לפחות 135,000 ש"ח

כל מי שחושב על עתידו או על עתיד ילדיו מבין שאסור לתת לכסף לשכב ללא תשואה, לא בבנק ולא בכספת. בשורות הבאות נסביר כל מה שחשוב לדעת על השקעה בנדל”ן. נבין למי השקעה כזאת יכולה להתאים ולמי היא לא כל כך תתאים. נבין על אילו תשואות מדובר בסוג השקעות נדלן שונות ואפילו נציג אפשרות טובה של נדל”ן להשקעה. כזאת שמתאימה בראש ובראשונה לבני הציבור הדתי לאומי.

השקעה בבנק אאוט, השקעות נדלן אין

הוותיקים זוכרים שאפשר היה להפקיד כסף בבנק, בתוכנית חיסכון או פיקדון, ולקבל תשואה טובה או לפחות סבירה. הימים האלה חלפו מהעולם. כלכלנים כבר מעלים את האפשרות של ריבית לא רק אפסית אלא אפילו שלילית. את הדברים הללו חשוב להפנים, מכיוון שזהו הרקע לכך שגם אנשים “רגילים” לא ממש בעלי הון ולא מהאלפיון העליון, צריכים להקדיש מעט זמן כדי להבין: השקעה בנדל”ן מהווה חלופה ראויה, אם מבינם במה זה כרוך. כמובן, נדגיש ונאמר שאנו מדברים על השקעה נדלנית בפרויקטים הנכונים. כאלה שעומד מאחוריהם גורם אמין. ולפני שמבצעים את ההשקעה עצמה, חשוב להגדיר את המטרה ולהבין בתוך כמה זמן אפשר יהיה ליהנות מהתשואה, על ידי מכירה עתידית או השכרה.

תוכן עניינים

לא עסקי אוויר, שמים כסף ומקבלים נכס

התשואה המרבית מתקבלת ככל ש”נכנסים” להשקעה בשלב מוקדם יותר. כלומר, אם קונים דירה מוכנה, התשואה לא תהיה גבוהה במיוחד. אבל אם קונים דירה על הנייר, כלומר לפני שהבניה מתחילה, התשואה הולכת ועולה. במילים אחרות, למקדימים יש “זכות ראשונים” או יתרון למקדימים. ובמיוחד, מרוויחים אלא שבוחרים להקדים עוד יותר, על ידי רכישת אדמה חקלאית להשקעה. המדובר באדמה שצפויה לשנות את ייעודה. כלומר, מחירה הנוח נובע מכך שהיא מוגדרת למטרה חקלאית. אך כאשר בוחרים להיכנס לפרויקט הנכון ולהשקעה הנכונה, הרי שבתוך שנים ספורות הקרקע תופשר. שינוי הייעוד מאפשר בניה של בתי מגורים נמוכים או בתים גבוהים (הכל תלוי בתוכניות המפורטות).

השקעה בנדל

הכדאיות של השקעה בנדל”ן, כיום יותר מתמיד, נובעת מעוד כמה סיבות טובות שחשוב לנו לפרוס בפניכם. קודם כל, מדובר בהשקעה אמיתית, כלומר אלה לא עסקי אוויר. זו לא בורסה שמתנדנדת, עולה ויורדת. אמנם, זו לא השקעה שמניבה כסף מהיום למחר, אבל לטווח של כמה שנים קדימה, אין לזה תחליף. אין כמו הסולידיות של נדלן, שמים כסף ומקבלים נכס. לאדמה יש ערך ולאחר שמתרומם הפרויקט, ערך השטח משתבח וכל דירה מעלה את ערכה בצורה מאוד מרשימה. מניסיון העבר, משקיעים שקיבלו את ההחלטה בשלב הנכון הצליחו לרשום תשואה של מאות אחוזים על כספם. איך זה אפשרי? כמו שאמרנו, צריך להיות מהמקדימים. לזהות הזדמנויות כאשר הן צצות.

ת'כלס: כמה כסף צריך להשקיע

אחרי שהבנו שהשקעות נדלן עשויות להניב תשואה מעולה, והפירות נקצרים לאחר כמה שנים, אפשר לדבר קצת ת’כלס. רמזנו קודם לכן שיש השקעות שמתאימות גם לציבור הרחב. וכדי שהדברים יהיו ברורים, אנו מדברים בעיקר על רכישת זכויות באדמה, שמיועדת לבניה בתוך כמה שנים. אם אתם שואלים איפה כדאי להשקיע 135 אלף שקל, אז זו בהחלט אפשרות ראויה. כאשר מצטרפים לפרויקט בזמן הנכון, במועד הנכון, לא צריך יותר מזה. נכס ממשי, נדלן שאפשר להפיק ממנו כל כך הרבה תועלות, בלי מאות אלפי דולרים ביד. בלי דוד עשיר מאמריקה. בלי שצריך להביא הון של הלוואות. סכום לא גבוה, שמניב תשואה שתעזור מאוד, להתבססות המשפחה.

מדוע אי אפשר לפספס עם ההשקעה הנכונה

בשנים האחרונות, וזה בהחלט לא סוד, היו מי שמכרו לציבור חלומות באוויר. לכן, אם אתם מתעניינים בהשקעה, אל תהססו לבדוק את הנתונים. למשל, בדקו מי עומד

מאחורי חזון ותוכניות של פרויקט פיתוח. אם יש יזמים שנכנסים לפרויקט מסוים, קונים קרקע, חותמים עסקאות, זה אומר שיש

השקעה בנדל

אמת מאחורי השמועות. אם קיימת קרקע חקלאית, אשר אנשי ציבור ויזמים פועלים כדי לקדם את הפשרתה והפיכתה לעיר, כנראה שבאמת מי שישים כסף, יראה בכך ברכה. זו לא תורה משמיים, זו פשוט המציאות היום יומית – אלו נתונים ועובדות שאפשר לבדוק. משום שנדלן לא צומח ביום אחד. תוכניות, הפשרות קרקע, מדידות בשטח, כל זה מתרקם בתהליך על פני כמה שנים. כשנכסים להשקעה הנכונה, בהזדמנות הנכונה, אי אפשר לפספס. אי אפשר לפספס גם מפני שזו לא רק השקעה פיננסית, שיכולה להניב הכנסה פסיבית מהשכרה או רווח ממכירה בעתיד. נדל”ן, אחרי הכל, משמעו גם דירה. דירה שיכולה לשמש את המשפחה. וזו גם יכולה להיות מתנה מהורים, לזוג צעיר שמתחתן. או סבגאה לנכדים קטנים, שרוצה להעניק להם עתיד פיננסי בטוח, על בסיס דירת מגורים לתפארת.

מעוניינים להשקיע 135 אלף שקל?

במציאות הכלכלית של היום, אם הצלחתם לחסוך בעמל רב 135 אלף שקל, קיבלתם את הסכום במתנה או בירושה, כדאי שתבחנו לעומק את אפשרויות ההשקעה בנדל”ן העומדות לרשותכם. זאת, מאחר שהשקעה נכונה ומושכלת, גם בסכום שנחשב נמוך יחסית, היא השקעה כדאית ויעילה שתניב לכם בעתיד רווחים כלכליים גבוהים. כך, אחת מאפשרויות ההשקעה הטובות והמומלצות כיום בשוק, היא לרכוש קרקע חקלאית המיועדת להפשרה למגורים, במסגרת פרויקט איכותי במיקום מרכזי ואסטרטגי. מדובר על השקעה כדאית בעלת פוטנציאל השבחה לטווח הרחוק, שכן לאחר שינוי הייעוד של הקרקע, ערכה יעלה משמעותית ואתם תיהנו מרווחים גבוהים. אין ספק, שאפשרות זו עדיפה בהרבה מאשר להפקיד את הכסף בתכוניות חסכון עם ריבית נמוכה בבנק, לרכוש דירה קטנה בפריפריה, להשקיע בשוק ההון או בקרנות נדל”ן פרטיות.

התוכנית המתפתחת צפויה לקרום עור וגידים לא רחוק מהמרכז. בחלק המזרחי של גוש דן, בין מעלה שומרון לאלקנה. שמה של השכונה, אורות בדורות. היא עדיין לא עומדת על הקרקע. הטרקטורים עוד לא החלו בעבודות. אבל בעלי החזון ואלה שיודעים לקרוא את המפה נכון, מבינים שזה רק עניין של זמן. אם אתם דתיים לאומיים, אם עברתם את המסלול של בני עקיבא ותחושת קהילתיות חשובה לכם, ברור לכם לחלוטין מה יהיה האופי של השכונה. בעיר חדשה. הזדמנות חדשה.

דרך ההשקעה המומלצת – קרקע חקלאית

יוקר המחייה בישראל ועליית מחירי הדירות בשוק הנדל”ן, מקשים על זוגות צעירים, יחידים ומשפחות עם ילדים להגשים את חלומם ולרכוש לעצמם בית מגורים. שכן, לשם כך עליהם לגייס הון התחלתי גבוה, להראות יציבות כלכלית ולהיות בעלי אמצעים כספיים. זו הסיבה לכך, שמהלך השנים האחרונות, החלו לצבור תאוצה חלופות השקעה אטרקטיביות וזולות לטווח בינוני עד ארוך, ביניהן רכישת קרקע חקלאית המיועדת להפשרה לבנייה למגורים.

המדובר בדרך השקעה פופולרית, באמצעותה ניתן לנצל בצורה מיטבית ויעילה סכום של 135 אלף שקל, לקבל בעתיד תשואה גבוהה וליהנות בעוד מספר שנים ממגורים בפרויקט ייחודי, מקסים ואיכותי דוגמת אורות בדורות.

כאשר אתם בוחרים לרכוש קרקע חקלאית המיועדת להפשרה, אתם נהנים ממחיר קנייה נמוך משמעותי ביחס למחירי השוק, משום שייעוד הקרקע מוגדר לחקלאות בלבד. לאחר השלמת תהליך שינוי הייעוד של הקרקע ואכלוס הפרויקט, ערכה של הקרקע עולה מיד ובעתיד אתם תוכלו ליהנות מאחוזי תשואה גבוהים של מאות אחוזים אם תחליטו למכור את הדירה.

חשוב להדגיש, שקרקע חקלאית היא נכס אטרקטיבי, זול וקבוע, שרק הולך ומשביח את עצמו עם השנים, עם סיכונים מזעריים, שאידיאלי למי שיש לו סכום כסף מסוים ומוגבל. כמו כן, זו אופציה טובה למי שמחפש דרך קלה ורווחית להשקעה שאינה בעלת תשואה מיידית, אולם במחיר נמוך ובלי צורך להבין לעומק את התחום או לדאוג לכל הבירוקרטיה הארוכה והמתישה.

לאחר שהחלטתם שאתם רוצים להשקיע את הכסף שלכם בקניית קרקע חקלאית, חשוב שתבחנו בקפידה את האזור הגיאוגרפי ואת תנאי הפרויקט הספציפי. כחלק מכך, חשוב לבקר פיזית בשטח, לראות את תוכניות המתאר, להבין את לוח הזמנים הצפוי להפשרה, האם יש כוונה לפתח את הקרקע באופן שעלול לסכל את הפרויקט, האם יש פארקים, שמורות טבע או אמצעי תחבורה מרכזיים בקרבת המקום וכדומה. כמו כן, חשוב להתרשם מהמקצועיות, הניסיון והמוניטין של החברה המבצעת את הפרויקט.

כאמור, השקעה בקרקע חקלאית העתידה להיות מופשרת ולהפוך לפרוייקט
נדל”ן גדול היא ההשקעה הבטוחה ביותר שתוכלו לעשות. אין דרך טובה יותר לדאוג
לעתיד ילדיכם מאשר לספק לכם נכס בעל ערך שרק ילך ויגדיל את שוויו ככל שהשטח יתפתח.
אמנם מדובר בהשקעה לטווח הארוך שאינה מספקת תשואות באופן מיידי אך היא מהווה החלטה
מושכלת וחכמה למען עתידכם ולמען עתיד משפחתכם. השקעה בשטח חקלאי מאפשרת גם לאנשים
שאין ביכולתם להשקיע השקעות גדולות במיוחד לקבל החלטה חכמה עבור עתיד משפחתם
ולייצר רווח גדול מאוד גם עם השקעה לא גדולה. 

מה זה נותן לך?

 השקעות בנדל”ן לאורך השנים הוכיחו את עצמן כמשתלמות במיוחד, הביקוש לדיור בר השגה ולשכונות חדשות רק הולך וגדל. השקעה באורות בדורות היום, תוכל לאפשר לילדים שלכם מגורים בשכונה שתואמת את הערכים שלהם, השתייכות לקהילה דתית לאומית מכילה ומגוונת ותאפשר להם ביטחון כלכלי ממושך בזכות בעלותם על הנכס. ככל שהפרוייקט יתפתח ויגדל כך תגדל התשואה העתידית שלכם וההשקעה תהפוך משתלמת במיוחד. השקעה בנדל”ן היא תשלום עבור תמורה פיזית ואין מקומות לטעויות, לא מדובר בכסף המושקע בבנק או במניות בבורסה, ההשקעה שלכם מתורגמת לנכס בו תוכלו להתגורר או להשכיר בהתאם לרצונותיכם והילדים שלכם יזכו להרוויח מההשקעה הזאת גם בעתיד.

 

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

אורות בדורות, הזדמנות השקעה לאוכלוסייה הדתית לאומית

אישי ציבור ופרנסי קהילה, ביחד עם בכירים בענף הבניה, אומרים את מה שכולנו חשים בלב. מצוקת הדיור בקרב האוכלוסייה הדתית לאומית מחייבת פתרון. זה לא דבר שצריך להמתין בשבילו לנס. זהו לחץ שמגיע מלמטה ולבסוף יבשיל לכדי תוכנית מוגמרת. ואכן, בעת הנוכחית, מתגבשת לה תוכנית להקמת שכונה דתית לאומית, בתוך עיר חדשה שתקום בתוך מספר שנים, בעזרת השם. זו עיר שתספק פתרון למגורים שכל כך מתבקש. אך למי שחושב קדימה, זו ללא ספק גם הזדמנות מעולה להרוויח השקעה בנדל”ן, בעלת תשואה מדהימה.

התוכנית המתפתחת צפויה לקרום עור וגידים לא רחוק מהמרכז. בחלק המזרחי של גוש דן, בין מעלה שומרון לאלקנה. שמה של השכונה, אורות בדורות. היא עדיין לא עומדת על הקרקע. הטרקטורים עוד לא החלו בעבודות. אבל בעלי החזון ואלה שיודעים לקרוא את המפה נכון, מבינים שזה רק עניין של זמן. אם אתם דתיים לאומיים, אם עברתם את המסלול של בני עקיבא ותחושת קהילתיות חשובה לכם, ברור לכם לחלוטין מה יהיה האופי של השכונה. בעיר חדשה. הזדמנות חדשה.

נתונים ומספרים למשקיעים ולמתלבטים

את הבירורים הנוספים אודות אורות בדורות אנו משאירים בידיכם, אתם מוזמנים לפנות ולקבל מידע נוסף. אך לא נסיים לפני שנספק לכם כמה נתונים ומספרים למשקיעים ולמתלבטים. חשוב לציין שאנו לא מתייחסים להשקעות בניירות ערך, מניות, אגרות חוב, ביטקויין או מט”ח משום שאלה השקעות ספקולטיביות ומסוכנות. לעומת זאת, ההשקעות והתשואות שאנו מציגים כאן נשענים על השקעה סולידית.

סוג ההשקעה

אחוז התשואה

הערות חשובות

פיקדון בנקאי קצר, פחות משנה

כ-0.5 אחוז

·בסכומים גבוהים מאוד, הריבית עולה מעט.

· הנתון מבוסס על ממוצע בין פיקדונות שונים, בבנקים שונים.

· משיכת הפיקדון לפני תחנה כרוכה בקנס.

תוכנית חיסכון ל-10 שנים

1 – 2 אחוזים

· ריבית בהתאם לסכום ההשקעה.

· לא ניתן לשחרר את הכסף מוקדם יותר.

רכישת דירה מוכנה להשקעה

2 – 3 אחוזים

·יש צורך בהון עצמי גדול, מאות אלפי שקלים ויותר.

· במידה וערך הנכס עולה, התשואה יכולה להכפיל את עצמה.

רכישת קרקע לפני הפשרה

100 – 300 אחוז

· מועד מימוש התשואה איננו ידוע מראש.

· השקעה לא מתאימה למי שמחפש מימוש מהיר.

· חשוב לאתר את ההזדמנויות הנכונות. מומלץ לעשות שיעורי בית.

· יש לקחת בחשבון המתנה של מספר שנים.

ההזדמנות שלך להשקעה נבונה!
135,000 ₪ ל-100 מ"ר
שתפו את המאמר:
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp